Rozvrh

skupinové lekcie jogy

 

Skupinové lekcie jogy

Moje skupinové lekcie jogy možno rozdeliť na dva druhy. Jedným je dynamická Power Joga a druhým zdravotná Fyzio Joga. Vyučujem ich na dvoch miestach – vo Fyzio klinik a v Golem Club Relaxx. Kým vo Fyzio klinik sa dá prihlásiť na lekcie cez recepciu a po  prvotnej registrácii už pohodlne cez appku. Tak Golem Club Relaxx funguje na ročnom členstve. Preto ak máš záujem o bližšie informácie k cenám a spol., nájdeš ich na vnorených linkoch. Tiež sa moje skupinové lekcie jogy odohrávajú aj v online priestore, a zakúpiť si ich vieš priamo TU. Napokon, nesmie chýbať moja milovaná letná SUP joga! Avšak, tá sa online cvičiť nedá 🙂 

 

Začiatočníci aj pokročilí

Lekcie jogy nemajú v rozvrhu určenú náročnosť – prečo? Je tomu tak z dôvodu, že vítaní sú tak začiatočníci aj pokročilí. Kým začiatočníkom všetko dôkladne vysvetlím slovnou inštrukciou či ukážkou i dopomocou, aby to nevzdávali a nachádzali motiváciu. Tak pokročilým vždy rada pripravujem nové výzvy v podobe náročnejších joga asán. Inými slovami, joga by mala slúžiť našim potrebám a nie naopak.

 

Individuálna joga a joga vo firmách

Ak Ti nevyhovujú časy skupinových lekcií jogy, vyučujem aj individuálnu jogu privátnych klientov alebo vo firmách. Viac informácií nájdeš v časti SLUŽBY.